טריפל c ספק אינטרנט

כך תבחרו ספק אינטרנט מומלץ

שירותי אינטרנט הם מהשירותים הנחוצים ביותר לא רק בישראל אלא בעולם כולו. על מנת לבחור ספק אינטרנט מומלץ אנו נוטים לשבור את הראש בעסקה הטובה ביותר שנוכל להשיג אולם מלבד מחיר העסקה חשוב לדעת שיש עוד כמה דברים שצריך להתחשב בהם. אחרי הכול – אינכם רוצים לשלם מעט כסף מצד אחד אך לסבול משירות לקוי דווקא כשאתם צריכים מצד שני או בקו אינטרנט שנתקע לכם מספר פעמים ביום או אינטרנט במהירות גלישה שמביישת את המאה ה-21. איך לבחור ספק אינטרנט מומלץ? נרחיב על כך כעת.

התחרות הגדולה בין ספקיות האינטרנט

תשתיות האינטרנט העוברות בישראל הן בעיקר של בזק והוט אולם ספקיות האינטרנט, אלה המחברות אתכם אל רשת האינטרנט דרך אותן תשתיות – כאלו יש בשפע: נזק, הוט, סלקום, פרטנר, עוד חברות נוספות וכמובן גם את חברת טריפל סי היחידה שמציעה שירותי אינטרנט חכם ועל כך נרחיב בהמשך. התחרות הגדולה בין ספקיות האינטרנט לעתים רבות אמורה לשרת את קהל הלקוחות שכן כדי לקנות את ליבם הן מספקות שירותים טובים יותר במחיר זול יותר. כך לפחות זו ההנחה הרווחת שאמורה להיות כשיש תחרות אולם אנשי השיווק והאנשים המנהלים את החברות הללו הנם אנשים חכמים ויודעים כי להרוויח לקוחות במחירים נמוכים מהתחזיות הכלכליות שלהם זה לא משהו שבא בחשבון ולכן לא פעם אלה ממציעים מבצעים הבאים בחשבון על איכות השירות שאתם מקבלים וכך הם "צדים" את הלקוחות.

תארו לכם שכבר הגיע טכנאי וחיבר אתכם לאינטרנט ואז גיליתם שהאינטרנט איטי מדי או שהמודם שקיבלתם יכול לספק קיבולת מסוימת של מהירות גלישה. תזמינו חברה אחרת כנקמה? או פשוט תתנו הוראה בטלפון לשלם עוד כמה שקלים בחודש כדי שיעדכנו לכם את מהירות הגלישה לחבילה הגדולה יותר? סביר להניח שהרוב יעדיפו לתת את ההוראה הפשוטה, לחיות עם זה שעבדו עליהם ולהתפשר על תשלום חודשי מעט גבוה יותר לקבל את מה שרצו מלכתחילה.

מה כן חשוב לבדוק לפני סגירת עסקה מול ספק אינטרנט מומלץ?

  • שירות וזמינות – האם השירות זמין 24/7 עבור תקלות וניתוקים? האם אתם צריכים לשלם עבור התמיכה הטלפונית? האם התמיכה מדברת אתכם בסבלנות ובאדיבות?
  • האם קל לכם להגיע אל נציג אנושי כאשר אתם צריכים אותו?
  • האם אתם יכולים לבצע פעולות בעצמכם דרך הטלפון או האינטרנט ולחסוך המתנה לנציג אנושי?
  • כמה אתם משלמים ומה כוללת החבילה שלכם?
  • עד כמה ארוכים זמני ההמתנה לנציג?
  • על איזו תשתית אתם יושבים?
  • מהי מהירות הגלישה בפועל שתהיה לכם והאם היא תואמת את הקיבולת האפשרית של התשתית באזורכם?

התאמת החבילה והשירות למה שאתם צריכים

אחד הדברים החשובים ביותר לבחירת ספק אינטרנט מומלץ לפני שאתם סוגרים עסקה היא לבדוק היטב איזו חבילת אינטרנט אתם צריכים ומה התקציב שלכם לאינטרנט החודשי. האם החיבור נדרש עבור עסק או עבור האינטרנט הביתי? האם השימוש באינטרנט הוא יומיומי? האם אתם הולכים להוריד דברים מהאינטרנט? האם אתם הולכים להקים אתר משלכם ולתחזק אותו מדי יום? האם יש לכם ילדים שהולכים לעשות שימוש באינטרנט שאולי תרצו לחסום להם אתרים מסוימים?

הכירו את האינטרנט החכם של טריפל סי

חברת טריפל סי הנה החברה היחידה בישראל המספקת שירותי אינטרנט חכם ללקוחותיה. האינטרנט החכם של טריפל סי מציע לכם את חבילות הגלישה האטרקטיביות ביותר בישראל מבחינת מחיר, מהירות גלישה, רוחב פס ותשתית איכותית של בזק. תוכלו לבצע שינויים לחבילה שלכם בכל עת באתר החברה, ללא צורך בהמתנה לנציג, ללא שיחות עם נציגי שימור לקוחות וללא שיחות עם אנשי מכירות.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments